PSSO PRIME-10CX Coaxial Speaker, 300W
Per ingrandire: fai doppio clic o trascina
Ingrandisci
Bildergalerie öffnen
Immagini dettagliate (7 totale)
L'articolo non è più disponibile.
No. 11041174
PRO PA speaker, 10" woofer, 1" horn, 300 W RMS, 8 ohms
Rugged full-range PA top speaker, qualified for suspension and clubs
Housing made of 15 mm (11 layers) birch plywood
Premium custom-made drivers by European manufacturer CELTO Acoustique
25 cm neodymium bass/mids speaker (10") with diecast aluminum basket
25 mm neodymium driver (1"), 44 mm voice coil (1.7")