MEANWELL LED Power Supply 187W / 24V IP67 HLG-185H-24
MEANWELL
Stock for approx. 12 wk(s)
89,90
add to cart
Find a dealer
Stock for approx. 12 wk(s)
List price excl. 19% VAT
Prices in retail stores may vary.
No. 51405004
svg
svg
LED switching power supply IP67, 187 W / 24 V DC / 7.8 A